Bizi Arayın: 0312 284 61 10

İnsan Kaynakları.

 • Kendinizi ve çevrenizi sürekli geliştirmek için arayışta olan biriyseniz, iş hayatı sizin için başarılı olmak ve başarıdan keyif almak ise, Grup Volvo’ya değer yaratabileceğinize inanıyorsanız lütfen güncel bir CV’nizi bizimle paylaşın.

Açık Pozisyonlar

MEKANİK TEKNİSYENİ
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızın yetkili servisinde görevlendirilmek üzere; Konusunda en az 10 yıl deneyimli,Arıza tespit becerisi olan  ustabaşı(formen) seviyesinde mekanik teknisyeni alınacaktır. 

ROT BALANS TEKNİSYENİ
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Grup Volvo Plaza'da çalışmak üzere, En az 3 yıl deneyimli. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan.Kurumsal mesai düzeninde çalışabilecek. Rot Balans Teknisyeni adaylarının başvurması rica olunur.

OTO BOYA USTASI
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

En az ilköğretim mezunu ,Boyahane, oto boya konusunda 5 yıl deneyim sahibi,Tercihen kalfalık ve ustalık belgesine sahip,Ekip çalışmasına yatkın,Askerlik hizmetini tamamlamış,45 yaşını aşmamış.

YEDEK PARÇA ELEMANI
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Volvo Yetkili Servisimizde ;YedekParça Görevlisi olarak görevlendirilmek üzere İnsani ilişkileri güçlü,sosyal,güleryüzlü, prezentabl,enerjik,uyumlu Askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgeli Bilgisayar kullanımına hakim,


Formu Doldurunuz


  Adınız

  Soyadınız

  Adresiniz

  Doğum Tarihi

  Cinsiyet

  KadınErkek

  Telefon (GSM)

  Telefon (Ev)

  Nüfusa Kayıtlı Olduğu Yer

  Epostanız

  Eğitim Durumunuz

  Çalışmak istediğiniz departman

  Daha önce çalıştığınız firma adı

  Çalıştığınız Tarihler

  Göreviniz

  Ayrılış Sebebiniz

  Varsa Fiziksel/Ruhsal Rahatsızlıklar

  Back to Top